Projekt realizowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia

Asnyka.pl – budujemy Wilanów Ełku

Basiewicz/developer z przestrzenią – buduje Asnyka Residence. To prawdziwy Wilanów Ełku. Już powstaje 5 apartamentowców odcinających się kurtyną ok. 200 drzew od nieco tłocznego Osiedla Tuwima w Ełku. Budując u podnóża wieży ciśnień wracamy do europejskiego stylu życia. Inspirujemy się dawnymi zespołami parkowymi symbolizującymi dostojny prestiż rodu i walory mieszkańców.

 

Tradycja prestiżu i nowoczesność…

 

Asnyka.pl to także sąsiedztwo z tradycją przedwojennej willowej dzielnicy. To zobowiązuje do rezydencjalnego klimatu i stosowania najdroższych materiałów. Czerpiąc z tradycji stosujemy innowacyjny projekt inteligentnych mieszkań FIBARO. Całkowicie za darmo oferujemy urządzenia do inteligentnego sterowania mieszkaniem za pomocą telefonu lub tabletu z dowolnego miejsca. Inteligentne zarządzenie domem, ekonomiczne systemy bezpieczeństwa, możliwość sprawdzenia mieszkania online np. sprawdzenia czy nie zostawiliśmy włączonego żelazka lub piekarnika stanie się możliwe za sprawą Basiewicz/developer z przestrzenią.

 

Inteligencja willowych mieszkań

 

Urządzenia FIBARO w Asnyka Resiedence pozwolą przełączyć urządzenia w tryb stand-by, gdy nie są używane. Bez żadnego wysiłku, niepotrzebne straty energii są ograniczone i rachunki za prąd będą niższe. Na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. Rozbudowane statystyki prezentowane są w formie czytelnych wykresów, które pomogą Nam tworzyć zestawienia oraz prognozować przyszłe rachunki.

 

Basiewicz/developer z przestrzenią

 

Asnyka Residence – Wilanów Ełku buduje Basiewicz/developer z przestrzenią. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej www. asnyka.pl lub pod numerem tel.725 888 777. Zapraszamy także do siedziby Basiewicz/developer z przestrzenią – w Ełku przy ul. Podmiejska 2 (przeszklony budynek firmy Doryb).

Facebook