Projekt realizowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia

Jeziorna.pl – zburzymy internat odzieżówki!

Jeziorna.pl to nowa fala mieszkań w Ełku. Budujemy 40 m od linii brzegowej jeziora Ełckiego. Przestronne mieszkania na wysokim klifie jeziora oferują szeroką panoramę na błękit mazurskiej wody.

 

Nie będzie trotylu!

 

Budujemy od podstaw w miejscu internatu dawnej szkoły odzieżowej w Ełku. Jedną z alternatyw było bezpieczne wysadzenie budynku w powietrze z zastosowaniem materiałów wybuchowych. Kierując się ochroną środowiska naturalnego jeziora i alei pobliskich drzew wybraliśmy jednak tradycyjny model rozbiórki starego budynku internatu. Troskliwie ochronimy nasze przyrodnicze walory takie jak ptactwo wodne, ławice mazurskich ryby (sielawa) i wspaniałe nabrzeże. Szacunek dla środowiska naturalnego leży u podstaw misji Basiewicz. developer z przestrzenią.

 

Basiewicz/developer z przestrzenią

 

Basiewicz buduje godne, europejskie projekty mieszkaniowe sąsiadujące z przyrodą Mazur. Charakterystyka wszystkich inwestycji determinowana jest prestiżowym sąsiedztwem mazurskich jezior, lasów i zielonych parków. Naturalna przestrzeń do życia jest nieodłącznym atrybutem przedsiębiorcy. Marka – Basiewicz/developer z przestrzenią – to synonim projektowania z szacunkiem dla godności osoby. Przestrzeń działań developera oferuje miejsce w Ełku do godnego bycia człowiekiem, europejczykiem. Najdroższe materiały użyte do budowy inwestycji służą komfortowi mieszkańców i są spójne z utrwaloną rangą przedsiębiorcy.

 

Jeziorna.pl – nowa fala mieszkań w Ełku – buduje Basiewicz/developer z przestrzenią. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej www. jeziorna.pl lub pod numerem tel.725 888 777. Zapraszamy także do siedziby Basiewicz/developer z przestrzenią – w Ełku przy ul. Podmiejska 2 (przeszklony budynek firmy Doryb).

Facebook