Projekt realizowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia

Rozmowa z developerem

Jaka jest misja Basiewicz/developer z przestrzenią?

 

Najważniejsze jest to, że my nie budujemy mieszkań. Nie budujemy murów, ścian, elewacji – my tworzymy przestrzeń do godnego życia. Chcemy naszymi mieszkaniami odbudować poczucie własnej wartości przyszłych właścicieli. Często nie potrafimy fajnie żyć, my naszymi mieszkaniami chcemy powiedzieć – „człowieku jesteś ważny, zasługujesz na wartościowe życie w dobrej przestrzeni”. Tak projektujemy mieszkania i osiedla aby człowiek, jednostka mogła godnie żyć. Nie budujemy mieszkań dla metrów kwadratowych tylko dla osobistego wzrostu.

 

Chcemy odbudowywać życie domowników nastrajając, tworząc przestrzeń do spotkań, życia towarzyskiego. Chcemy tworzyć miejsca do miłej, domowej, wspólnej atmosfery. Naszą ambicją jest budowanie najwięcej dobrych relacji, dobrej energii na metr kwadratowy mieszkania.

 

Jaka jest historia Basiewicz/developer z przestrzenią?

 

Na przestrzeni lat zebrałem wiele doświadczeń developerskich. Powołując do życia organizację Basiewicz/developer z przestrzenią – miałem już pełną świadomość godnego, europejskiego budowania. Oceniłem, że my mieszkańcy jesteśmy ważni, że musimy się traktować poważnie. Jesteśmy europejczykami i należy tak budować aby stworzyć przestrzeń do godnego życia. Bardzo selektywnie dobieramy działki pod inwestycje. Zawsze wybieram miejsca w sąsiedztwie mazurskiej przyrody i wkomponowuję mieszkania w oryginalną wartościową przestrzeń.

 

Co wyróżnia mieszkania Basiewicz/developer z przestrzenią ?

 

Dokonałem pewnego biznesowego wyboru. Nasze miejsca są obszerne, szerokie, rozległe, przewyższające. Największą wartość stanowi sąsiedztwo mazurskiej przyrody, prawdziwego sosnowego lasu, jeziora, czy parku na 300 liściastych drzew. Zatrudniamy najlepszych architektów, ale podstawą jest stworzenie miejsca do godnego wzrostu człowieka i rozwoju osobistego. Z premedytacją zrobiliśmy założenie i wpisaliśmy do misji Basiewicz/developer z przestrzenią-nasze projekty mieszkaniowe mają pomagać godnie żyć, mają dawać odpoczynek, mają poprawiać higienę psychiczną mieszkańców. Dokładnie wiemy jak współczesność zmaga się ze stresem, depresją, chronicznym zmęczeniem, więc naszymi europejskimi projektami realnie chcemy oferować godne, właściwe życie.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup waszych mieszkań?

 

W szerszej perspektywie, wiemy, że nasze lokalizacje będą nabierały wartości. Nasze osiedla tworzą jednorodne wyspy odgrodzone od dużych skupisk mieszkaniowych. Zawsze oferujemy zieloną przestrzeń, wręcz przypisaną do aktu notarialnego. Z premedytacją chcemy powrócić do elitarnego stylu miejskich posiadłości, rekonstruować elity społeczne i majątek rodzinny, który będzie można przekazać następny pokoleniom.

 

Podobno będzie pan mieszkał w apartamentowcu Jeziorna Residence?

 

Basiewicz/developer z przestrzenią – wszystkie inwestycje buduje jak dla siebie. Kupuję apartament nad jeziorem aby dołączyć do naszej grupy mieszkańców, będę częścią społeczności Jeziorna Residence. Budując, dobierając najdroższe materiały wiem, że to będzie miejsce naszych wspólnych spotkań, może uroczystych rodzinnych kolacji. Dobre wnętrze, dobry widok za oknem to dobry klimat rozmowy, co daje poczucie bezpieczeństwa, zaufania, dobrego samopoczucia. Budując z osobistym zaangażowaniem, oddaję siebie i to jest wyczuwalne w naszych mieszkaniach Basiewicz/developer z przestrzenią.

 

Podobno sam pan prowadzi rozmowy z klientami?

 

Uważam, że decyzja o zakupie mieszkania to bardzo poważna sprawa i moje bezpośrednie zaangażowanie jest czymś naturalnym. Prowadząc wspólne rozmowy często mówimy o szczegółach i drobiazgach. Ja jestem bardzo zaangażowany w swoją pracę i osobiście chcę odpowiadać na pytania. Budując nowe inwestycje oddaję część swojego serca, swoją wrażliwości i nabywcy to czują. Podczas osobistych rozmów wymieniamy się wzajemną powagą i szacunkiem godnym zakupu mieszkania. Bardzo cenię sobie nasze wspólne spotkania i widzę olbrzymią wartość w naszych rozmowach. Unikam pośredników i jestem przekonany że osobista rozmowa z developera z klientem jest formą poważnego traktowania siebie nawzajem.

Facebook